Możesz mieć swój własny Zamek Hogwart z Lego. Trzeba jednak wyłożyć niemal 2 tys. zł

Zamek Hogwart jest doskonale znany wszystkim miłośnikom Harry’ego Pottera. To tam mieściła się słynna Szkoła Magii i Czarodziejstwa. Teraz można mieć ten zamek na własność. Trzeba się tylko przygotować na długie budowanie. I wyłożyć niemal 2 tys. zł.

Zamek Hogwart z Lego do skromnych nie należy – ma 58 cm wysokości, 69 cm szerokości i 43 cm głębokości. Całość składa się natomiast aż z 6 tysięcy klocków. Wrażenie robi też cena – zestaw kosztuje na stronie Lego aż 1850 zł ( w Stanach cena to 399 dol).

Zamek Hogwart z Lego. W zestawie figurka Lorda Voldemorta

Sporo? Na pewno. A o to co możemy dostać w zamian;

Znajdziesz w nim wieże, wieżyczki, komnaty, sale lekcyjne, stworzenia, wierzbę bijącą, chatę Hagrida i wiele innych charakterystycznych detali. Do tego cztery minifigurki i 27 mikrofigurek przedstawiających uczniów, nauczycieli, posągi oraz pięciu dementorów – informuje Lego na swojej stronie.

Te cztery minifigurki to natomiast: Godryk Gryffindor, Helga Hufflepuff, Salazar Slytherin i Rowena Ravenclaw.  Wśród mikrofigurek jest natomiast Lord Voldemort we własnej osobie. Minifigurki do tego są na specjalnej podstawce.

Brzmi dobrze? Niestety, Zamek Hogwart z Lego nie jest dostępny dla każdego. Jako że jest to pozycja kolekcjonerska, to na razie jest dostępna tylko dla uczestników programu VIP Lego. Ekskluzywność pewnie ma sens – zapewne niebawem zamek z Harry’ego Pottera będzie chodził za jeszcze większe sumy na rynku wtórnym. W końcu seria z Harrym należy do najpopularniejszych ostatnio produktów duńskiej firmy.

Poza tym zestaw sprawia bardzo dopracowane wrażenie – zamek jest niemal tak przerażający, jak szkockie gmaszysko, które istnieje niestety w fikcyjnym świecie Harry’ego.

Czytaj też: Internetowy sklep AMW. Takie cuda możesz tu dostać

Przeczytaj też...

3 komentarze

  1. Sierpień 29, 2018

    […] Czytaj też: Możesz mieć swój własny Zamek Hogwart z Lego. Trzeba jednak wyłożyć niemal 2 tys. zł […]

  2. Sierpień 30, 2018

    […] też: Możesz mieć swój własny Zamek Hogwart z Lego. Trzeba jednak wyłożyć niemal 2 tys. zł // […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *