Wreszcie jest idealny sposób na pozbycie się pająków z mieszkania

Usuwanie pająków z mieszkania? Znany problem. Nie są one przyjemne, często gryzą i tworzą pajęczyny. Ich zabijanie to też jednak nie jest rozwiązanie. Świetną opcją może więc być urządzenie o nazwie My Critter Catcher.

Jak działa to urządzenie? Ma specjalny uchwyt, który łapie pająki i robaki. Jak zapewnia producent, nie są one się w stanie stamtąd wydostać. Stanie się to dopiero, gdy naciśnie się spust. Można więc złapać pająka w domu, bezpiecznie go przenieść na zewnątrz – i tam już wypuścić.

Producent urządzenia zapewnia, że działa ono nie tylko na pająki, ale też na wszelkiego rodzaju robaki, a nawet na pluskwy.

Usuwanie pająków. „To najbardziej ekologiczny sposób”

Według producenta, urządzenie jest bezpieczne dla człowieka – jest specjalny kij, dzięki któremu będziemy cały czas w bezpiecznej odległości od stworzenia. My Critter Catcher to więc coś dla tych, którzy obawiają się noszenia pająków na gazetach i wyrzucania przez okno. Z drugiej strony – to też urządzenie przyjazne dla środowiska. Wszak pająki są bardzo pożyteczne i zabijanie ich bynajmniej nie jest czymś godnym pochwalenia.

Usuwanie pająków. Ile kosztuje My Critter Catcher?

Ile więc kosztuje to cudo? Na Amazonie dostaniemy je za 20 dolarów;


Podobne urządzenia można dostać też w innych sklepach, na przykład na AliExpress. Natomiast na oficjalnej stronie My Critter Catcher dostaniemy urządzenie w wersji dla dzieci albo na przykład w kolorze moro.

Na pewno to ciekawa propozycja dla tych, którzy obawiają się pająków. Z jednym zastrzeżeniem – jest bardziej użyteczna jednak dla posiadaczy domków jednorodzinnych. Ci z bloków będą musieli natomiast wyrzucać pająki z użyciem urządzenia za okno.

Czytaj też: Internetowy sklep AMW. Takie cuda możesz tu dostać

Przeczytaj też...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *