Internetowy sklep AMW. Takie cuda możesz tu dostać

Internetowy sklep AMW cieszy się sporą popularnością, a ciągle dosypywane są tam nowe produkty. Które są najciekawsze? Postanowiliśmy przejrzeć ofertę sklepu z militariami.AMW to Agencja Mienia Wojskowego. Zajmuje się przede wszystkim „sprzedażą i gospodarowaniem mieniem, które już nie jest wojsku potrzebne”. Co to za mienie. Najczęściej nieruchomości. Ale nie tylko – też zalegające w magazynach mundury, berety, hełmy, aktówki czy plecaki. To wszystko można nabyć internetowym sklepie AMW. Po naprawdę bardzo okazyjnych czasami cenach. Prześwietliliśmy ofertę – o to, co naszym zdaniem jest tam najlepsze;

Internetowy sklep AMW i jego hity – płaszcz Sił Powietrznych za 45 zł

Płaszcz jest bardzo gustowny i będzie pasował do niektórych garniturów, nie tylko do munduru. Jego błękitna barwa sprawia natomiast, że jest dość uniwersalny. Oczywiście można dostać płaszcz i w wersji zielonej, Wojsk Lądowych. Może wybór jeśli chodzi o rozmiary oszałamiający już nie jest, za to cena naprawdę jest kusząca.

Galowe półbuty za… 30 zł

Eleganckie, wojskowe buty w śmiesznej cenie? Oferta jest z pewnością ciekawa, choć na razie dostępny jest tylko jeden rozmiar. Oby niebawem doszły kolejne!

Czapka futrzana Sił Powietrznych za 60 zł

Czyli coś na mroźne zimy. Czapka nie tylko świetnie ochroni przez niskimi temperaturami czubek głowy, ale i uszy. Jest dostępna wersja również z orzełkiem Marynarki Wojennej.

Internetowy sklep AMW i jego hity – a może hełm stalowy lub gustowna aktówka?

W sklepie AMW dostać można również hełm stalowy – taki, budzący przede wszystkim skojarzenia z ludowym wojskiem. Taki hełm z siatką maskującą dostaniemy za 60 zł. Inna ciekawa propozycja to skórzana aktówka MON. – Posiada rączkę oraz miejsce na umieszczenie karteczki do identyfikacji teczki – zachwala AMW. Cena jest dość śmieszna – zaledwie 20 zł.

Oprócz tego, internetowy sklep AMW proponuje nam mundury polowe i służbowe, furażerki, berety, a nawet kombinezony pilotów. Czasem co prawa brak szerszej oferty rozmiarowej, ale fani militariów i tak mogą się tam nieźle obłowić.

Przeczytaj też...

2 komentarze

  1. Sierpień 28, 2018

    […] Czytaj też: Internetowy sklep AMW. Takie cuda możesz tu dostać […]

  2. Wrzesień 6, 2018

    […] też: Internetowy sklep AMW. Takie cuda możesz tu dostać // […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *