Sprzedają opakowania z 4,5 tys. biedronek. Żywych

Brzmi jak żart, ale oferta jest jak najbardziej prawdziwa. Opakowane z 4500 żywymi biedronkami można dostać na Amazonie za 17,99 dol. Biedronki na sprzedaż? Komu byłoby potrzebne coś takiego?

Biedronki na sprzedaż – i nie mówimy tu wcale o popularnych dyskontach. Na serwisie Amazon można zamówić żywe stworzenia – i to w konkretnych ilościach. Na przykład pudełko z… 4500 biedronek. Takie cudo dostaniemy za niecałe 18 dolarów. Ale można kupić i pudełko z 750 czerwonymi stworzeniami. To kosztuje tylko 5,99 dol.

Jeśli ktoś chce jednak zdecydować się na „pełną wersję” i kupić 4500 biedronek, to musi wyłożyć w przeliczeniu 65 zł z groszami. Przesadnie dużo to chyba nie jest.

Biedronki w opakowaniach sprzedaje firma ogrodnicza Hirt’s, podobno funkcjonująca aż od 1915 roku. Razem z opakowaniami z biedronkami dostaniemy jeszcze specjalny środek Hirt’s Nature Nectar. No dobrze, ale po co te biedronki?

Biedronki na sprzedaż. Bo to pożyteczne owady

Według firmy Hirt’,s, biedronki są po prostu bardzo pożyteczne. Chociażby dlatego, że jedzą mszyce – potrafią ich pożreć nawet 50 dziennie. Pożerają też inne szkodniki. – Nie ustąpią, póki „źli chłopcy” będą w okolicy – zachwala firma Hirt’s na swoim profilu na Amazonie.

Oczywiście może być tak, że biedronki w takich ilościach kupują specjaliści od ogrodnictwa. Ciekawe jednak jaki odsetek zamawiających stanowią internetowi pranksterzy albo po prostu ci, którzy chcą kogoś niezbyt przyjemnie zaskoczyć…

Biedronki można dostać tutaj;

Czytaj też: Wreszcie jest idealny sposób na pozbycie się pająków z mieszkania

Przeczytaj też...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *